Nożownik ze szpitala w Jastrzębiu-Zdroju był pod wpływem narkotyków. Nowe ustalenia policji
26 czerwca 202619-latek, który zaatakował personel i pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Jastrzębiu-Zdroju, był pod wpływem narkotyków. Potwierdziły to wstępne badania przeprowadzone przez policję. W brutalnym ataku sprawca ranił lekarza, pielęgniarkę i dwie pacjentki. Ofiary przebywają w szpitalu w poważnym, ale stabilnym stanie. Sprawcę obezwładnił jeden z poszkodowanych lekarzy.