Wielu zabitych w Kijowie. Unia nakłada sankcje na Ukrainę. RELACJA W DZIENNIK.PL

| Aktualizacja:
X

Ukraina na krawędzi rozpadu? Rozejm to już przeszłość - w walkach toczonych od rana zginęło kilkadziesiąt osób, setki jest rannych. Unia Europejska odpowiada sankcjami. Czy prezydent Wiktor Janukowycz się ugnie? Relacja z wydarzeń na Ukrainie. 

Rewolucja na Ukrainie. RELACJA Z KIJOWA

Relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund

Udostępnij na Facebooku
  Powered by ContentStream
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
   2014-02-19 08:05
   A gdzie tchorzliwy prezes PIS...uciekl pod stol jak wtedy ?
   UPA i Banderowcy czekaja ja kurdupla !
  • ~USA to nie jest Ukraina
   2014-02-19 07:51
   ~Polak z Norwegii2014-02-18 22:16
   Zastanawia mnie co jest przyczyna, ze tak dlugo zwleka Janukowicz z zaprowadzeniem porzadku publicznego.
   Gdyby ci ukrainscy "pokojowo nastawieni demonstranci" tylko 1% nawiwijali tego gnoju w USA, to by po nich w dwa dni nie bylo sladu, ba nawet smrodu...
   Czy tzw. " swiatowa opinia" tez tak skowyczala jak bito i katowano de facto niewinnych demonstrantow na Wall Street??? A walono palami nawet dziennikarzy, ktorzy tylko stali na poboczach i wykonywali, nikomu nie przeszkadzajac, swoja prace.   Janukowycz myślał ,że im się znudzi i odstąpią sami, ponadto Putin niedawno zagroził,że jak Janukowycz nie zrobi porządku, to nie pożyczy pieniędzy na spłatę zadłużenia. Musiał coś przykrego usłyszeć od Putina w Soczi . Ponadto praktyka pokazuje, że czas igrzysk olimpijskich jest idealny na robienie porządku i tak np. Rosja zaatakowała Gruzję podczas igrzysk w Pekinie. A co do USA to żaden prezydent tego kraju nie dopuściłby do 20 -tu ofiar śmiertelnych, i wielu ciężko rannych w czasie jednego dnia demonstranci, bo by go wszyscy Amerykanie roznieśli na widłach. Ponadto opozycja w USA siedzi w Kongresie , a nie na ulicy, bo tam jest demokracja.
  • ~MELANIA
   2014-02-19 08:21
   INICJATYWĘ NA MAJDADANIE PRZEJĘLI BANDEROWCY DĄŻĄCE DO ZAOGNIENIA SYTUACJI. TERAZ TO JUŻ JAWNY PUCZ FASZYSTOWSKI. ŻADEN KRAJ EUROPEJSKI ORÓCZ POLSKI NIE MIESZA SIĘ DO TEGO BAGNA !!!
  • ~prusak
   2014-02-19 08:29
   No panie kaczyński, gratuluję ci "sukcesu" w temacie Ukrainy. Pojechałeś, naszczułeś (jak to masz we krwi) obie strony na siebie. a teraz podkuliłeś kuper i zza kociego ogona patrzysz na efekty swej podłości. Tylko pamiętaj - przelana tam krew, podobnie jak ta ze Smoleńska, twoje plami łapska. Historia cię osądzi, srożej niż ja - mam nadzieję!!!
  • ~sokular
   2014-02-19 09:15
   Tu aż się prosi zamach stanu=wymierzenie sprawiedliwości temu afrykańskiemu watażce.Zadziwia zimne milczenie cywilizowanej przecięż???Europy.Pora na uwiarygnodnienie dotychczasowego statusu Polski przez odpowiednią reakcję,tu nie ma na co czekać.
  • ~Melania
   2014-02-19 08:31
   Od kiedy na Majdanie inicjatywę przejęli postbanderowcy sytuacja się gwałtownie zaostrza. Może że zrozumieją to nasi PiSdzielcy i nie będą się pchać jak idioci na Majdan pod banderowskie sztandary !!!
  • ~jak w kraju
   2014-02-19 07:07
   Nie wiem czy rodacy pamiętają, ale przed olimpiadą zimową nasz premier Tusk odważnie przemierzał,kilometry spotykając się z wieloma przywódcami krajów wschodu i zachodu Europy w celu pomocy dla Ukrainy.Efekty widać gołym okiem.
  • ~Polak z Norwegii
   2014-02-18 22:16
   Zastanawia mnie co jest przyczyna, ze tak dlugo zwleka Janukowicz z zaprowadzeniem porzadku publicznego.
   Gdyby ci ukrainscy "pokojowo nastawieni demonstranci" tylko 1% nawiwijali tego gnoju w USA, to by po nich w dwa dni nie bylo sladu, ba nawet smrodu...
   Czy tzw. " swiatowa opinia" tez tak skowyczala jak bito i katowano de facto niewinnych demonstrantow na Wall Street??? A walono palami nawet dziennikarzy, ktorzy tylko stali na poboczach i wykonywali, nikomu nie przeszkadzajac, swoja prace.
  • ~Bader
   2014-02-18 21:09
   ~Kizia Mizia2014-02-18 15:52
   Połóż sobie kompres na umęczone płaskie czoło
  • ~Bader
   2014-02-18 21:07
   Nie dajmy się wpuszczać w Ukrainę. Niech debile nawołujący do angażowania Polski w rozróby zrobią nam tę łaskę i zamkną głupie gęby. Jak historia długa i szeroka nie mamy absolutnie żadnych korzyści z hasełek za waszą i naszą. Niechby choć raz Polak nie był głupi przed szkodą.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.