Wielu zabitych w Kijowie. Unia nakłada sankcje na Ukrainę. RELACJA W DZIENNIK.PL

2014-02-20 08:23 | Aktualizacja: 01:45
Walki na Majdanie w Kijowie

Walki na Majdanie w Kijowie (Fot. YEVGENY MALOLETKA / PAP/EPA)

Ukraina na krawędzi rozpadu? Rozejm to już przeszłość - w walkach toczonych od rana zginęło kilkadziesiąt osób, setki jest rannych. Unia Europejska odpowiada sankcjami. Czy prezydent Wiktor Janukowycz się ugnie? Relacja z wydarzeń na Ukrainie. 



Źródło: Media
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 112
1 2 3 4 ... 12 starsze
  • ~precz z nwo2014-02-21 12:49

    Czy wy na prawde uwazacie ze "demonstranci" to fajne chlopy chcacy odzyskac "niepodleglosc"? Nowy porzadek swiata jest w natarciu wiec USA i EU po prostu przez ich ofiary (gina ludzi po obu stronach) chca ich "demokratycznie obrobic" noszac w ukryciu nowe ceny w Euro,wyzsze podatki i ustawe wg.ktorej "slimak to ryba".Prawdziwa jest tylko krew ale ich ofiara jest na darmo:Polski tez juz nie ma,to samo czeka i Ukraine w Eurokolchozie! Witamy za pare miesiecy!

  • ~Nodla2014-02-21 02:23

    Biją się bo mają już tego dosyć takiego życia z jednej strony Putin z drugiej Janukowicz... Miliarderzy maja nawet złote sedesy, a Oni mówi gorzej jak psy bez pracy i chleba. Wypowiadał się Ukrainka ze jej synowie tam walczą i jak nie daj Bóg zginą pójdzie i ona aż do zwycięstwa...

  • ~gerry52014-02-21 00:55

    żadna Rosja ani UE
    tylko wolna Ukraina

  • ~pkp2014-02-20 22:30

    Ciekawe któ rzucił zapałkę na tę podpałkę. Dzieki Bogu że mamy busole wiary, która pokazuję nam kierunek w jakim należy podążać bo politycy patrzą tylko własnego nosa. Niestety model SOLIDARNOŚCI nie jest możliwy na Ukrainie, poniewaz do tego trzeba miec wpojone zasady etyki Cywilizacji Łacińskiej którą naucza Kościół Katolicki (niezaleznieod swoich wad). To wyjaśnienie jest dal tych którzy stawiaja pytanie poco jest religia w szkołach. Otóz ona pokazuję jak postępowac.

  • ~lp2014-02-20 22:00

    dziś ludzie na ukrainie walcząc z wpływami rosji na ukraine wierząc że jak pójdą do europy to będzie im lepiej!!! ale czy na pewno? my jesteśmy i mamy 13% bezrobocia pensje w biedronce 1100zł i ciągle nam zabierają resztki przywileji socjalnych ciągle podwyższają podatki i mandaty... trudno tu związać koniec z końcem... a mimo wszystko ukraińcy wierzą że im będzie lepiej w unii europejskiej... lepiej n apewno będzie koncernom światowym które z łatwością wyprą ukrańskie firmy potężny kapitałem... ale czy ludziom będzie lepiej... ???

  • ~grom2014-02-20 21:44

    jesli Ukraina nie zwiarze sie sie Unia to duzo lat uplynie zanim Ukraina stanie sie niezaleznym od Rosji wolnym krajem.

  • ~mania2014-02-20 21:36

    Prezydent Janukowycz powinien tę bandę rebeliantów, sprzeciwiąjących się woli narodu wyrażonej w wolnych wyborach , rozjechać czołgami, spalić napalmem.
    W normalnym kraju, po takim rozrabiającym ****** dawno by było posprzątane!
    I świat by przyklasnął.Unia niech się weźmie za arabów robiących kalifaty we Francji i Anglii, Niemcy niech posprzątają po turasach. Odwalcie się od prawowitego rządu ukraińskiego, nie przeszkadzajcie w zrobieniu porządku.
    Ekstremistów należy unieszkodliwić i będzie spokój.

  • ~xcf2014-02-20 21:05

    Oluwaliście Go.

    Wyszydzliście go przy każdej okazji.

    Aż zabiliscie go.


    Dziś posłuchajcie jego słów.
    Jakże aktualne słowa.

    http://niezalezna.pl/52100-niezwykle-aktualne-dzis-wystapienie-lecha-kaczynskiego-z-gruzji-podaj-dalej

  • ~kler tomordercy2014-02-20 20:51

    to sa skutki słuchanioa popów i kleru wode z mózgu robia ciemniakom hołota do roboty kler to najwieksze zło wświecie a wy nie wiecie przeczytać zbrodnieklru