Wielu zabitych w Kijowie. Unia nakłada sankcje na Ukrainę. RELACJA W DZIENNIK.PL

| Aktualizacja:
X

Ukraina na krawędzi rozpadu? Rozejm to już przeszłość - w walkach toczonych od rana zginęło kilkadziesiąt osób, setki jest rannych. Unia Europejska odpowiada sankcjami. Czy prezydent Wiktor Janukowycz się ugnie? Relacja z wydarzeń na Ukrainie. 

Rewolucja na Ukrainie. RELACJA Z KIJOWA

Relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund

Udostępnij na Facebooku
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
   2014-02-19 08:05
   A gdzie tchorzliwy prezes PIS...uciekl pod stol jak wtedy ?
   UPA i Banderowcy czekaja ja kurdupla !
  • ~USA to nie jest Ukraina
   2014-02-19 07:51
   ~Polak z Norwegii2014-02-18 22:16
   Zastanawia mnie co jest przyczyna, ze tak dlugo zwleka Janukowicz z zaprowadzeniem porzadku publicznego.
   Gdyby ci ukrainscy "pokojowo nastawieni demonstranci" tylko 1% nawiwijali tego gnoju w USA, to by po nich w dwa dni nie bylo sladu, ba nawet smrodu...
   Czy tzw. " swiatowa opinia" tez tak skowyczala jak bito i katowano de facto niewinnych demonstrantow na Wall Street??? A walono palami nawet dziennikarzy, ktorzy tylko stali na poboczach i wykonywali, nikomu nie przeszkadzajac, swoja prace.   Janukowycz myślał ,że im się znudzi i odstąpią sami, ponadto Putin niedawno zagroził,że jak Janukowycz nie zrobi porządku, to nie pożyczy pieniędzy na spłatę zadłużenia. Musiał coś przykrego usłyszeć od Putina w Soczi . Ponadto praktyka pokazuje, że czas igrzysk olimpijskich jest idealny na robienie porządku i tak np. Rosja zaatakowała Gruzję podczas igrzysk w Pekinie. A co do USA to żaden prezydent tego kraju nie dopuściłby do 20 -tu ofiar śmiertelnych, i wielu ciężko rannych w czasie jednego dnia demonstranci, bo by go wszyscy Amerykanie roznieśli na widłach. Ponadto opozycja w USA siedzi w Kongresie , a nie na ulicy, bo tam jest demokracja.
  • ~MELANIA
   2014-02-19 08:21
   INICJATYWĘ NA MAJDADANIE PRZEJĘLI BANDEROWCY DĄŻĄCE DO ZAOGNIENIA SYTUACJI. TERAZ TO JUŻ JAWNY PUCZ FASZYSTOWSKI. ŻADEN KRAJ EUROPEJSKI ORÓCZ POLSKI NIE MIESZA SIĘ DO TEGO BAGNA !!!
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.