Dziennik.plKraj

Wtorek, 29 maja 2012

Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Samusionek walczy o córkę z byłym mężem

2007-10-12 | Ostatnia aktualizacja: 16:23 | Komentarze: 0 | skomentuj

Anna Samusionek w kolejnej odsłonie dramatu rodzinnego. Po dwóch miesiącach poszukiwań odnalazła byłego męża Krzysztofa Zubera, sprowadziła dziennikarzy i przypuściła frontalny atak w chwili, gdy wchodził do kamienicy z ich czteroletnią córką. O czwartkowym starciu byłej pary pisze "Fakt".

Sprawa była na tyle poważna, że interweniował patrol, który zaalarmowany krzykami zjawił się na miejscu kłótni. Awanturujący się rodzice zostali przesłuchani na komendzie, dziecko trafiło do mamy. Samusionek jeszcze niedawno wszem i wobec ogłaszała, że jej córkę porwał mąż i trzyma w nieznanym miejscu.

Tragiczna sytuacja nie przeszkodziła jej jednak w wakacjach na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Przy okazji zawarła tam wiele obiecującą znajomość z gruzińskim prawnikiem i biznesmenem Jerzym Czerkwianim.
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane galerie:

Wiadomości z Kraju

    «