Reklama
Reklama
Reklama

Prezydent kupił choinkę. Ile wydał?

Andrzej Duda
Andrzej Duda / PAP / ukasz Gągulski
Jak co roku prezydent Andrzej Duda wybrał się po choinkę na Nowy Kleparz w Krakowie. Tym razem przy wigilijnym stole w domu głowy państwa stanie skromny świerk za 40 zł - podaje wtorkowy "Super Express".
Reklama
Reklama
Tematy:
stary kleparz Duda drzewko Kraków choinka

Powiązane

Reklama

Komentarze (33)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Opolska dziołcha
    2019-12-28 00:38
    A pierwsza dama będzie na choince wieszała koszerne bombki.
    1
    zgłoś
  • Chommik
    2019-12-27 22:06
    Ja pier.........le, ale wiadomosc!. Prezydent kupil choinke , potem puscil baka, a przedtem przed nia kleknal!
    0
    zgłoś
  • cyc
    2019-12-27 12:20
    Choinka niezłomna jest ,jak Duda niezłomny
    1
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • hipo
    2019-12-25 21:50
    Prawie się popłakałem widzą parasol nad głową Jaśnie Pana. Więcej normalności Prezydencie.
    7
    zgłoś
  • Kotek jarka
    2019-12-25 16:18
    Panisko,hi hi hi
    5
    zgłoś
  • Mark Twain
    2019-12-25 13:43
    Prezydent to też człowiek. Mieszka w Polsce i tak jak większość jej obywateli obchodzi święta. Jak większość z nas chce mieć w domu rodzinnym choinkę, więc ją kupuje. NIE WIEM TYLKO JAKA JEST POTRZEBA ROBIĆ Z TEGO WYDARZENIE ?
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Kogut
    2019-12-25 13:14
    Notariusz,Ty skyrwialy szkopie. Sam się powies na choince bo tam jest twoje miejsce,a od prezydenta Polski wara,czepiam się swojego niemieckiego.prawda der Spiegel?????????
    7
    zgłoś
  • notariusz
    2019-12-25 10:07
    powinien dla zbawienia nas sam sie na niej powiesic
    13
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • sic.
    2019-12-25 01:25
    Nigdzie na swiecia prezydent tak nieblaznuje - to tylko w Polsce ...
    13
    zgłoś
  • któś
    2019-12-24 15:50
    Nooo. Eleganckoo. Na Kleporzu to mu dobrze beło. Ino swoje chopoki. Eleganckoo.
    13
    zgłoś
  • mee...
    2019-12-24 15:13
    W calej Polsce lapanki na kierowcow, a PAD jak gdyby nigdy nic kupil sobie; ladny krzaczek w dodnice...a moze kon - sorry, kierowca jest pijany?
    13
    zgłoś
  • beto
    2019-12-24 14:02
    A pytał Kaczyńskiego o pozwolenie? No jaki " Prezydent " takie drzewko
    17
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • Olla 22
    2019-12-24 13:56
    Super człowiek !
    29
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • tak tylko.pytam
    2019-12-24 13:26
    A hanuki już odprawił?
    12
    zgłoś
  • 36
    2019-12-24 13:24
    W wigilię nawet Budyń zachowuje się jak człowiek! Szkoda że TYLKO we wigilię......
    15
    zgłoś
  • miś
    2019-12-24 13:05
    Poszedł Anżej na jarmarek Kupić komuś coś. Na podarek już lat parę Czeka teraz ktoś.
    14
    zgłoś
  • sic.
    2019-12-24 11:26
    Kretyn ... zachowuje sie jak w cyrku ... blazen.
    19
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • a-go
    2019-12-24 11:21
    Co Duda chce tym udowodnić? Że jest takim normalnym człowiekiem? Może i ciemny lud to kupi, ale tak naprawdę jest taka samo szopka, jak Kaczyński robiący zakupy w sklepie.
    19
    pokażukryj odpowiedzi (3)
    zgłoś
  • Jodla !.
    2019-12-24 11:12
    Choinka niekoszerna !.
    19
    zgłoś
  • a-go
    2019-12-24 11:03
    Błazenada....
    19
    zgłoś