Był pierwszym prowadzącym "Teleexpress". Został prawą ręką ks. Rydzyka
26 czerwca 2026"Teleexpress" kończy dziś 40 lat. Prowadzącymi, z którymi kojarzony jest ten telewizyjny program to głównie Maciej Orłoś czy Beata Chmielowska-Olech. Mało, kto pamięta, że pierwszym prowadzącym i pierwsza twarzą tego uwielbianego przez widzów formaty, był Wojciech Reszczyński. Jak trafił do "Teleexpressu"? Jak potoczyła się jego kariera?