Dziennik Gazeta Prawana logo

Jechał z warszawskiego szczytu. Zatrzymali go w Mińsku

1 października 2011, 12:26
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Przedstawiciel białoruskiej opozycji Anatol Labiedźka został zatrzymany w Mińsku po powrocie ze szczytu Partnerstwa Wschodniego w Warszawie - poinformowała w sobotę niezależna agencji BiełaPAN.

Szczyt Partnerstwa Wschodniego zakończył się wczoraj w Warszawie. Przedstawiciele państw Unii Europejskiej podpisali na nim deklarację potępiającą łamanie na Białorusi praw człowieka, zasad demokracji i rządów prawa.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Tematy: Białoruś
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj