Homoseksualizm jest wypaczeniem od normy - dodaje od razu poseł PO, gość radia RMF.

Nie wiem, dlaczego szczególnie ta oświecona część społeczeństwa nie rozumie, że ciemnoskóry może być konserwatystą. To jest zaskakujące, że tego nie rozumieją - dziwi się John Godson.

Reklama

Jako były pastor ewangelikalny Kościoła Bożego w Chrystusie, parlamentarzysta zaczął wyjaśniać dziennikarzowi, na czym polega zamysł Boga w stworzeniu człowieka i co to ma wspólnego ze związkami homoseksualnymi.

Pan Bóg stworzył pana, dał panu wszystkie narzędzia, wszystko, co jest potrzebne, żeby pan był mężczyzną i stworzył kobietę, dał jej wszystko, co jest jej potrzebne, żeby była kobietą. Jest wypaczeniem od normy, od natury, kiedy nagle mężczyzna z mężczyzną pałają do siebie namiętnością. To nie jest naturalne - argumentował.

Zdaniem posła Platformy nie należy przyjmować związków partnerskich w Polsce. - Związki partnerskie to jest pójście na łatwiznę. Boję się tego, że pary heteroseksualne będą chciały pójść na łatwiznę i wybiorą związek partnerski zamiast małżeństwa. Trzeba chronić rodzinę - dodał John Godson.