Książka "Verschlussakte S: Smolensk, MH17 und Putins Krieg in der Ukraine" ukaże się w Niemczech 7 kwietnia. W Polsce będzie wydana w maju pod tytułem "Tajne akta S".

Reklama

Co będziemy mogli przeczytać w książce Jurgena Rotha*?

To pilnie strzeżona tajemnica. Odkrycia niemieckiego dziennikarza śledczego są podobno tak sensacyjne, że muszą pozostać tajne aż do dnia publikacji.

Nawet my nie znamy jeszcze treści. Tylko tłumaczka pod klauzulą poufności - powiedział nam Adam Zysk z wydawnictwa "Zysk i S-Ka", które odpowiada za polskie wydanie książki.

Nieoficjalnie wiadomo jednak, że w "Tajnych aktach S" pojawią się dokumenty niemieckiego wywiadu BND, według którego w Smoleńsku doszło do zamachu zorganizowanego przez FSB. CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Reklama

*Jurgen Roth jest jednym z najbardziej znanych dziennikarzy śledczych w Republice Federalnej Niemiec. Podejmuje niewygodne tematy, od których inni wolą trzymać się z daleka. Od 1971 r. publikuje sensacyjne opracowania dokumentacyjne na temat korupcji i przestępczości zorganizowanej. Roth uważany jest za eksperta z zakresu putinowskiej Rosji. Występował m.in. w filmie dokumentalnym "Putin’s way", fragmenty jego wypowiedzi były emitowane w polskiej telewizji, a jego książka o Gazpromie uzyskała miano bestsellera.