Reklama
Reklama
Reklama

Schetyna podczas konwencji KE: Nie będzie jadu sączącego się z partyjnej telewizji 24 godziny na dobę

Grzegorz Schetyna
Grzegorz Schetyna / PAP / Radek Pietruszka
Polacy w wyborach do PE wybiorą silną, dostatnią i demokratyczną Polskę w mocnej Europie, albo państwo partyjne, na drodze do wyjścia z Unii Europejskiej; wybiorą Polskę, która będzie jednym z liderów Zachodu, albo Polskę dryfującą na Wschód - mówił w sobotę lider PO Grzegorz Schetyna.
Reklama
Reklama
Tematy:
koalicja europejska schetyna konwencja

Powiązane

Reklama

Komentarze (48)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • SkneRUS
    2019-04-07 12:44
    Grzegorz wybrał się z Żoną na 2 Schabowe do MAKS DONALD Grzegorz je żona nie je obok stolika Studenci czy pani jest Wegetarianką nie czekam na Szczęki od Grzegorz
    0
    zgłoś
  • Tikert
    2019-04-06 17:12
    Te "~ugrupowania po...tyliczne" to popłuczyny wszelkiego rodzaju nieszczęścia Polski ostatniego 70-lecia. Rozpleniło się to, rozzuchwaliło, i pałając wrodzoną nienawiścią do ludzkiej godności i wolności, próbują ponownie osaczyć Polaków i inne Narody, licząc na niepamięć dokonanych na przestrzeni dziesięcioleci zbrodni. NIECH wAS POCHŁONIE!
    0
    zgłoś
  • ZEN
    2019-04-06 16:51
    CO ZA MIERNOTY UMYSLOWE SIE ZEBRALY--I JAK TAKIM ODDAC WLADZE---PO ICH RZADACH KRAJ BY WYGLADAL JAK LESNICZOWKA PO CIMOSZENCE.
    0
    zgłoś
  • and66
    2019-04-06 16:37
    8bardzo proszę o pomoc Wystarczy udostępnienie b.link/andrzej65
    0
    zgłoś
  • Barbara
    2019-04-06 16:31
    Jad to sączy Schetyna i jego kolesie!Oglądam TVP i nie zatrułam się,ale gdy widzę Pokosów ,zaczynam mieć mdłości !!
    0
    zgłoś
  • Baczny obserwator
    2019-04-06 16:24
    Odkąd Schetyna nie musi spotykać się przy cmentarnych śmietnikach, to bardzo mu się dowcip poprawił...
    2
    zgłoś
  • J. Garus
    2019-04-06 16:23
    Członkowie PiS dla wielu z was już są przygotowane miejsca POD CELĄ.
    7
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Pytam-Was-Wyborcy!
    2019-04-06 16:05
    To już nawet nie jest śmieszne... Kiedy wreszcie PO i PiS trafią na śmietnik?
    4
    zgłoś
  • z.
    2019-04-06 15:29
    Chce zlikwidować TVN24 ???!!!
    0
    zgłoś
  • bardzo_dobrze
    2019-04-06 15:04
    Bardzo dobrze. Niech Polska w Europie cos znaczy...w koncu ! Nie chcemy byc Rydzykiem + Jankowskim Europy.
    13
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Rodak z nad Wisły
    2019-04-06 14:31
    Jak żałosne jest to czerwono - różowe towarzystwo mówiące o wartościach europejskich, wielu z nich jeszcze nie dawno mówiło głosem PZPR o zgniłym zachodzie. Polacy nie dajcie się po raz kolejny nabrać na to oszustwo....
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Arcyleming
    2019-04-06 14:21
    Platforma Oszustów
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • internautka 50+
    2019-04-06 13:52
    Nikt nie przebije jadu sączonego za rządów peowskich przez Stefana Mirabelkę-Niesiołowskiego, przez Palikota , przez profesora domniemanego, p Bartoszewskiego,przez Szejnfelda (czy jak mu tam) przez Kopacz, przez Kerwińskiego i wielu , wielu innych!
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Ed
    2019-04-06 13:29
    PiS-ie trolle próbują na wszelkie sposoby zdyskredytować opozycję. Nic z tego, ten numer nie da się powtórzyć. Nawet jak by wszystkie komentarze były przeciwko opozycji i tak PiS straci władzę. Nikt z PiS nie jest wstanie odwrócić efektów wprowadzonych przez nich reform, a to one powodują coraz niższe notowania Kaczyńskiego.
    26
    zgłoś
  • antyMOnia
    2019-04-06 13:23
    Brawo Schetyno, nareszcie ostro POjechałeś po POrtyjnej TVN24!
    1
    zgłoś
  • iwanka
    2019-04-06 13:23
    Jad saczy sie z ust tego malo inteligentnego schetyny i tuska ktory zamienil malowanie kominow na etat u merkel.ale podstawowego zadania,nie wykonal, mial obalic rzad
    0
    zgłoś
  • jaity
    2019-04-06 13:15
    Zabawne jest, jak opozycja nie ma żadnego programu poza straszeniem PiS, wschodem i polexitem. A tymczasem chodzi jej tylko o to, by interes Polski w niczym nie naruszył interesów niemieckiego mocodawcy. Ciekawe, czy są jakieś eurowziątki za "właściwe", czyli proniemieckie głosowania.
    0
    zgłoś
  • zieeeewanko
    2019-04-06 13:15
    Palant.... na więcej szkoda klawiatury,mimo że tania.
    0
    zgłoś
  • Wera
    2019-04-06 13:14
    Kurski powinien w przszłošci Siedziec w więzieniu co najnmiej 10 lat.taka powinna byç kara za kłamliwe oszczerstwa i pomówiwnia .wobec rzeczywistošci . Aby zadna partia tego nie robiła w przszłości i prezes TVP ..tego się domagamy zwolennicy Koalicji Eueipejskiej .Europejskiej . To jest nas, piorytet. .żądamy tego od nowych władz .jak wygrają wybory .
    26
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • viktoria
    2019-04-06 13:13
    precz z oszustami rzadzili przez 28 lat z malymi przerwami puscili polakow w skarpetkachsprzedali co sie dalo a polak do roboty na smieciowce dopalacze na kazdym rogu mozna by tak wymieniac w nieskonczonosc
    0
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś