Debata z ekspertami Macierewicza? "Kleiber powinien zostać odwołany"

2013-09-24 09:33 | Aktualizacja: 09:48
 Poseł PO Stefan Niesiołowski

Poseł PO Stefan Niesiołowski (Fot. Fot. Jakub Orzechowski Agencja Gazeta / Agencja Gazeta)

Stefan Niesiołowski ruszył do ataku. Wzywa do dymisji szefa PAN, profesora Michała Kleibera. Poszło o pomysł naukowca na zorganizowanie debaty ekspertów zespołu Laska z ekspertami Macierewicza.



Profesor Kleiber powinien zostać odwołany. Nie dorósł do swojej funkcji - stwierdził w "Jeden na Jeden" w TVN24 Stefan Niesiołowski. To jest skandal, że szefem PAN jest ktoś,kto popiera w gruncie rzeczy brednie Macierewicza. Zamiast wycofać się z tego poglądu brnie bez przerwy w ten bełkot - dodał polityk PO.

>>>Co eksperci Macierewicza zeznali w prokuraturze? DOKUMENTY

Chodzi o pomysł profesora Kleibera, by eksperci zespołu Macieja Laska spotkali się z naukowcami pracującymi dla poselskiego zespołu Antoniego Macierewicza i debatowali na temat katastrofy prezydenckiego tupolewa.





Źródło: TVN24
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 278
1 2 3 4 ... 28 starsze
  • ~pissslam kłamie2013-09-26 09:15

    Bardzo zastanawiająca jest ta DESPERACJA SEKTY PIS by ukryć prawdziwe przyczyny katastrofy za teorią zamachową która zresztą najlepiej PASUJE pisslamistycznej paranoi i miernotom. Bo jak nie "zamach" to sekta pis zakończy swoją polityczną karierę w Polsce. Może jeszcze próbować na Madagaskarze - wśród lemurów ... Ogłupianie społeczeństwa w Polsce ma swoje granice.

  • ~pisslam kłamie2013-09-26 09:10

    Pissslam kłamie i oszukuje Polaków WBREW DOWODOM - ŻADNEGO zamachu nie było - było terroryzowanie i mobbing wobec załogi i była idiotyczna próba lądowania we mgle na lotnisku -kartoflisku. GŁUPIA i nie mniej tragiczna KOMPROMITUJĄCA KATASTROFA następstwo GŁUPICH NIEODPOWIEDZIALNYCH decyzji władzy obecnej w tupolewie. Dlatego trzeba tę GŁUPOTĘ koniecznie ukryć bo ogłupiane pis propagandą społeczeństwo mogło by wystawić rachunek głupiej władzy- politycy-oszuści mogli by się znaleźć na bruku...

  • ~pisslam kłamie2013-09-26 08:58

    do PO-pierda2013-09-25 22:02 Zmień pisiorze źródło informacji z radyja z ryjem na coś poważnego albo dilera. Powtarzanie kłamstw nie zmieni faktów. Wyprany moher wyrzuć do kosza.

  • ~veritas2013-09-26 00:29

    - To smutny obraz upadku naszego państwa!
    - To kraj, gdzie ci, którzy rządzą, są bezkarni!
    - Wygląda to jakby Donald Tusk ustami prokuratorów ogłosił swoją niewinność.
    - Umorzenie postępowania oznacza w praktyce bezkarność dla Tuska, T.Arabskiego B.Klicha i Radosława S.!

    Trudno odmówić racji Marcie Kaczyńskiej, kiedy rozgoryczona skomentowała decyzję Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga:
    < Śledztwo zostało umorzone 20 września (dziś tylko ogłoszono tę decyzję), a więc trzy dni po publikacji "GW" atakującej naukowców współpracujących z zespołem Antoniego Macierewicza. Trudno oprzeć się wrażeniu, że nagonka, jaka trwa od 17 września, "przygotowała" grunt pod decyzję śledczych >.
    I dalej: "Umorzenie postępowania oznacza w praktyce bezkarność dla premiera Tuska, Tomasza Arabskiego (który przed wizytą prowadził z Rosjanami tajne rozmowy w restauracjach), Bogdana Klicha i Radosława S., w którego resorcie za organizację wizyty odpowiedzialny był komunistyczny szpieg Tomasz Turowski".

    Zdaniem oburzonej senator Beaty Gosiewskiej:
    "prokuratura wchodzi w buty rzecznika i obrońcy rządu. Ona chroni rząd, a on - zapewniając sobie bezkarność - wykorzystuje instytucje państwa. To zamach na demokrację polską. Rządzić to znaczy odpowiadać za obywateli".
    To kraj, gdzie ci, którzy rządzą, są bezkarni – twierdzi B.Gosiewska.
    "Wygląda to jakby Donald Tusk ustami prokuratorów ogłosił swoją niewinność"!

    Zdaniem rzecznika SP Patryka Jakiego decyzja prokuratury ilustruje, "w jaki sposób obecne władze podchodzą do kwestii bezpieczeństwa państwa".
    Zginęły najważniejsze osoby w Polsce i dalej nikt nie jest winny. To smutny obraz upadku naszego państwa.

    Prokuratura nie postawiła zarzutów. A więc o co chodziło w tym chocholim tańcu? Pewnie o to, żeby zatuszować sprawę – oznajmił dziennikarzom szef klubu PiS Mariusz Błaszczak.

    "(...) bo gdyby [prokuratura] podjęła to śledztwo, to coś w tej całej strukturze władzy, całej tej opowieści władzy, by się zawaliło" – Prezes PiS Jarosław Kaczyński.


    Artykuł 231 został jednak złamany (o czym świadczą wnioski kontroli NIK-u) odnośnie niedopełnienia obowiązków lub przekroczenia uprawnień przez urzędników i funkcjonariuszy publicznych kancelarii prezydenta, premiera, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Obrony Narodowej i polskiej ambasady w Moskwie..
    Art. 231. § 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
    § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
    § 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 działa nieumyślnie i wyrządza istotną szkodę, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


    POlitruk psychol Stefan Myszkiewicz-Niesiołowski z sukcesem zastępuje Palikota w patologicznej antyobywatelskiej partii, której jednym z naczelnych zadań jest totalne skłócenie społeczeństwa w myśl starej, sprawdzonej w działaniu rzymskiej zasady: "Divide et impera" (łac.) tj. "Dziel i rządź". Komu tak bardzo zależy na skłóceniu Polaków? Kto odniesie korzyści z tego, że podzieli obywateli narodu praktycznie jednej nacji na dwa zwalczające się zaciekle obozy?

  • ~Rf.2013-09-25 23:45

    Stefek to juz CYMBAL na calego.

  • ~do PO-pierda2013-09-25 22:02

    do ~pisslam kłamie2013-09-25 15:19
    ~motek2013-09-25 13:46 "motek" to od motania? Polscy fachowcy od katastrof lotniczych, równolegle z Rosjanami zbadali "czarne skrzynki" - są do dyspozycji komisyjne sporządzone kopie. -- hahahaaahaaa tylko ze po 1 - Polscy fachowcy od katastrof lotniczych, równolegle z Rosjanami NIE zbadali "czarne skrzynki" ROSJANIE POZWOLILI IM POPATRZEC Z DALEKA!

    facet ty klamiesz jak Tusk! Raport Millera zostal PRZEPISANY z raportu MAK.. Polscy "fachowcy wcale nie sa fachowcami i NIE PRZEPROWADZALI ZADNYCH BADAN! LASEK PRZYZNAL SIE DO TEGO 2 DNI TEMU!!

  • ~pisslam kłamie2013-09-25 15:19

    ~motek2013-09-25 13:46 "motek" to od motania? Polscy fachowcy od katastrof lotniczych, równolegle z Rosjanami zbadali "czarne skrzynki" - są do dyspozycji komisyjne sporządzone kopie. Po to najważniejsze narzędzie badania katastrof istnieje - "czarne skrzynki " zapisują przyczyny katastrof. Pomiary w terenie, badanie wraku też są ważne ale tylko jako ewentualne potwierdzenie , do korelacji zapisów z "czarnych skrzynek" . Mnożenie bezsensownych pytań i szukanie dziury w całym, fałszywe oskarżenia i tropy, cała ta pisowska sztucznie generowana histeria, upolitycznianie przez pis-manipulatorów zwykłej katastrofy, służy jedynie skrywaniu za polityczną awanturą prawdziwych odkrytych przez fachowców bardzo kompromitujących dla władzy przyczyn katastrofy smoleńskiej . Nagrania z "voice recorder-a" nie kłamią. W kabinie pilotów stosowano mobbing wobec załogi a szczególnie wobec I pilota który chciał lecieć na lotnisko zapasowe ze względu na mgłę - arogancja władzy miała tragiczny finał , wcześniejsza z incydentu gruzińskiego na szczęście skończyła się szczęśliwie - nie całkiem dla pilotów których nazwano tchórzami . 10 .04.2010 r łamano procedury i ignorowano ostrzeżenia systemu TAWS by zdążyć na rozpoczęcie prezydenckiej kampanii w Katyniu. To kompromituje , jest co ukrywać by ogłupione pis-propagandą społeczeństwo nie wywaliło polityków- oszustów na zbity pysk. Szkoda by było tak "pięknie" rozwijających się karier na łonie kaczej partii ...i 50 milionów z budżetu państwa dla piso-sekty...

  • ~Norymberga dla PO2013-09-25 15:18

    Po­trzeb­na jest nam „pol­ska No­rym­ber­ga”, pod­czas któ­rej każ­dy Po­lak bę­dzie mógł się na­ocz­nie prze­ko­nać, ja­ka strasz­li­wa ka­ra cze­ka wszyst­kich tych, któ­rzy po­sta­no­wi­li bu­do­wać te­go pań­stwo­we­go po­twor­ka na fun­da­men­cie ze zdra­dy, ko­la­bo­ra­cji, zło­dziej­stwa i mor­do­wa­nia tych, któ­rzy chcie­li Pol­ski wiel­kiej, uczci­wej, su­we­ren­nej i spra­wie­dli­wej. 


  • ~GERMANY2013-09-25 14:28

    PROURATURA POLSKA NIECH SIE TERZ WEŻMIE ZA PREZYDENTA ROSJI
    WLADOMIRA pUTINA! Z RUBCIE COŚ PISIE DOBREGO DLA POLSKI!
    NIECH WEŻMIE IM SIĘ ZA DUPE!

  • ~GERMANY2013-09-25 14:20

    RUSZAJCIE SIĘ PISOWCE! PLATFORMA MA COŚ NASUMIENIU RAZEM Z PREZYDENTEM ROSJI!
    NIEPODDAWAJCIE SIĘ PISOWCE! PRZYTRZYMAJCIE TEGO EKSPERTA!

1 2 3 4 ... 28 starsze