Debata z ekspertami Macierewicza? "Kleiber powinien zostać odwołany"

| Aktualizacja:
X

Stefan Niesiołowski ruszył do ataku. Wzywa do dymisji szefa PAN, profesora Michała Kleibera. Poszło o pomysł naukowca na zorganizowanie debaty ekspertów zespołu Laska z ekspertami Macierewicza.

Profesor Kleiber powinien zostać odwołany. Nie dorósł do swojej funkcji - stwierdził w "Jeden na Jeden" w TVN24 Stefan Niesiołowski. To jest skandal, że szefem PAN jest ktoś,kto popiera w gruncie rzeczy brednie Macierewicza. Zamiast wycofać się z tego poglądu brnie bez przerwy w ten bełkot - dodał polityk PO.

>>>Co eksperci Macierewicza zeznali w prokuraturze? DOKUMENTY

Chodzi o pomysł profesora Kleibera, by eksperci zespołu Macieja Laska spotkali się z naukowcami pracującymi dla poselskiego zespołu Antoniego Macierewicza i debatowali na temat katastrofy prezydenckiego tupolewa.

Udostępnij na Facebooku
    Powered by ContentStream
    • ~Euzebiusz
      2013-09-24 11:16
      ależ ta banda się i boi, że im nogi z d,,, powyrywają eksperci MAcierewicza
    • ~do: rez
      2013-09-24 11:17
      Na szczęście (?) POlska armia leży i kwiczy, bo ten wariat już dawno wywołałby III wojnę światową. To osobnik o mentalności AD.
    • ~docent
      2013-09-24 11:17
      Stefek-Muszka na szefa PAN!
    • ~mak
      2013-09-24 11:16
      strach niesiolowskiego ma wielkie oczy
    • ~jan
      2013-09-24 11:16
      co9 ta stara idiota wymyśla czas dla niego na emeryturę i wont na wieś
    • ~der
      2013-09-24 11:15
      Jak rudo-czerwona ekipa boi się panicznie prawdy. Żenada. Twarz oszołoma i sypacza Niesiołowskiego vel Myszkiewicza vel ... to prawdziwa twarz PO.
      Niesiołowski to pieszczoch "dzieci resortu" i dzieci komunistycznych aparatczyków
      z TVN i GW.
    • ~majeranek14
      2013-09-24 11:15
      Nie PO myśli jedynie słusznej partii - to WYWALIĆ ...

      niesioł tobie się śni PRL lub ZSRR ...

      wolność poglądów, dyskusji ???!!! zachciało się nie zgadzać z PO !!!
    • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
      2013-09-24 11:20
      Dlaczego tusk i PO tak bardzo nienawidzą Polski i Polaków !
    • ~pissslam KŁAMIE
      2013-09-24 11:20
      Heloł pis-KLAKI. Popełniacie poważny błąd ... szyjecie zbyt grubymi nićmi...
      Gdzie sa dowody na zamach? na wybuchy i inne idiotyczne pomysły kaczej świrowni. Niesiołowski ma 100% racji
    • ~jan