"Newsweek" opublikował zdjęcia z imprez urodzinowych SKOK-u Wołomin z lat 2011, 2012 i 2013. Na przyjęciach, na których bywali zasiadający wówczas we władzach Kasy Piotr P. i Mariusz G., dziś podejrzani odpowiednio o wyłudzenia i działanie w grupie przestępczej (CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT >>>), pojawiało się wielu polityków.

Reklama

Najliczniej stawiali się politycy prawicy. Na jednej z fotografii widać polityka PiS, Jacka Sasina, jak odbiera z rąk Mariusza G. statuetkę i kwiaty. W gronie gości zobaczyć można również posłankę Małgorzatę Gosiewską, byłego agenta CBA i posła Tomasza Kaczmarka z żoną czy Marka Jurka, wybranego do europarlamentu z list Prawa i Sprawiedliwości.

Ale na imprezach spotkać można było również polityków z drugiej strony sceny - jedno ze zdjęć przedstawia Ryszarda Kalisza, byłego szefa sejmowej komisji sprawiedliwości, siedzącego przy jednym stoliku z Piotrem P. Z Mariuszem G. zaś sfotografowany został Dariusz Rosati z Platformy Obywatelskiej. Gościem honorowym jednej z imprez był zaś Lech Wałęsa.

Tygodnik zwraca uwagę, że na imprezach SKOK Wołomin bawili się również ludzie kultury i show-biznesu, m.in. Weronika Marczuk, aktor Zbigniew Buczkowski czy satyryk Jan Pietrzak.

ZOBACZ TAKŻE: "Gazeta Wyborcza" o próbie wrobienia syna prezydenta w aferę SKOK >>>

CZYTAJ WIĘCEJ: SKOK Wołomin? "To nie Bierecki, tylko Platforma i kumple z WSI" >>>