To Kaczyński zniszczył mojego ojca. Kaczyński szukał układu i znalazł sztuczny w postaci mojego taty. Nigdy Kaczyńskiemu tego nie wybaczę! - oburza się Tomasz Lepper w rozmowie z "Super Expressem".

Reklama

Syn przewodniczącego Samoobrony Andrzeja Leppera wystartuje w wyborach samorządowych z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Jak podkreśla, chce pójść w ślady ojca i myśli również o starcie w kolejnych wyborach parlamentarnych.

Tomasz Lepper w rozmowie z "SE" wraca do sprawy samobójczej śmierci swego ojca i afery gruntowej z 2007 roku. Według ustaleń śledczych część pieniędzy z łapówki za odrolnienie działki miała trafić do Andrzeja Leppera. - Tata był uczciwy, nie wierzę, aby był winny - zaznacza Tomasz Lepper. Wspomina również swoje ostatnie spotkanie z ojcem. - To było trzy dni przed jego śmiercią. Przyjechał do domu, chodziliśmy razem po gospodarstwie, cieszył się, że wszystko dobrze idzie. Nic nie zapowiadało, że stanie się taka tragedia - stwierdza.

Syn Andrzeja Leppera w najbliższych wyborach samorządowych będzie ubiegał się o mandat radnego w sejmiku zachodniopomorskim.

CZYTAJ TAKŻE: Syn Leppera startuje w wyborach. Ale nie z Samoobrony>>>

Reklama