Niesiołowski zaatakował dziennikarkę. "Won stąd!". Zobacz wideo

2012-05-12 13:55 | Aktualizacja: 14:21
Stefan Niesiołowski

Stefan Niesiołowski (Fot. Piotr Bednarek / Newspix)

Stefan Niesiołowski słynie z temperamentu, z dobrych manier już raczej nie. W czasie piątkowej blokady Sejmu wyjątkowo ostro potraktował dziennikarkę. Ewa Stankiewicz, której poseł PO zasłonił obiektyw kamery, groził, że rozbije sprzęt nagrywający i powiedział: "Won stąd!", chciała wezwać policję.




Ewa Stankiewicz, dziennikarka "Gazety Polskiej Codziennie", chciała porozmawiać z parlamentarzystą Platformy Obywatelskiej. Podeszła do niego z kamerą w dłoni. Stefan Niesiołowski był wyraźnie zdenerwowany. Gdy przedstawiła się i zadała pytanie, odparł, że nie będzie z nią rozmawiał i zabronił się nagrywać.

To jest pani od tego filmu Solidarni, od tego PiS-owskiego paskudztwa, tak? - pytał Niesiołowski.

Nie jestem od Pospieszalskiego, mam osobne imię i nazwisko. I nie PiS-owskiego paskudztwa, tylko dokumentu - odparła Stankiewicz.

Niesiołowski odparł, żeby poszła do PiS-u i zagroził, że jeśli nie przestanie go nagrywać, rozbije jej kamerę. Potem gwałtownie próbował zasłonić obiektyw i rzucił parokrotnie: Won stąd!

Zobacz zachowanie posła Niesiołowskiego:

Poseł PO tłumaczył się z tego incydentu następnego dnia, w sobotę.

Mało mi zębów nie wybiła tą kamerą - mówił Stefan Niesiołowski w TVN24. - Prosiłem, żeby odeszła, żeby sobie poszła. Była jak głucha, jak grochem o ścianę - argumentował parlamentarzysta, usprawiedliwiając swoją reakcję.

Odsunąłem kamerę grzecznie - stwierdził poseł Niesiołowski.






Źródło: Media
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 853
1 2 3 4 ... 86 starsze
  • ~kasienka----asienka2012-05-27 05:40

    Coz za niebezpieczny arogancki cham!

  • ~do ~Guy Fawkes2012-05-14 18:542012-05-14 22:04

    Przecież to wszystko jedna ekipa. Robią dla nas 'show' nic więcej. Musimy mieć o czym pisać i mówić. Musimy być cały czas czymś zajęci. Wtedy nie ma czasu na myślenie, a oni mogą spokojnie niszczyć Polskę. Dostarczyli nam PO i PiS, podzielili Polskę na 'PiSdzielców' i 'POmatołów". Napuszczają nas na sienie nawzajem. Tylko po to aby odciągnąć nas od spraw ważnych. W Polsce w rzeczywistości nie ma ani "PiSdzielców" ani "POmatołów', są Polacy i garstka 'gości' próbujących nas skłócić. Stare przysłowie mówi: "Gdzie się dwóch bije, tam trzeci korzysta". I tak jest w tym przypadku. Za kilka lat się okaże, że Polska to już nie jest Polska. A wszystko to dzięcki przedstawieniom jakie zaprezentował nam Niesioł i ta "dziennikarka".

  • ~do ~peło won2012-05-14 19:182012-05-14 21:57

    Nie ma czegoś takiego jak nadludzie. Wszyscy jesteśmy tacy sami. Nikt nie był przez nikogo wybrany, bo i do czego? Wywyższanie siebie wynika z kompleksów. Ciekawe jakie kompleksy mają ci, którzy nazywają siebie wybranymi i nadludźmi?

  • ~cd2012-05-14 19:23

    TEN ORDYNUS TO WYCHOWANEK OJCA RYDZYKA Z CZASÓW GDY BYŁ W ZCHN-

  • ~peło won2012-05-14 19:18

    Damski bokser to tylko damski bokser. Jeśli ktoś zwraca się do kobiety jak do zwierzęcia, to wyjaśnia jak go wychowywano w domu i co mu o zwierzęcości innych ludzi wpajano.
    Komuś chyba mało 68 roku. Wówczas won będą słuchać nadludzie od zwierząt.

  • ~słuchacz radia maryja2012-05-14 19:05

    SPIEPRZAJ DZIADU Z WAWELU

  • ~syudent historii2012-05-14 19:01

    Tylko PIS ma prawo bić dziennikarzy , tak jak na Jasnej Górze i jeszcze jedno spieprzaj dziadu z Wawelu

  • ~Guy Fawkes2012-05-14 18:54

    ja bym jej zabrał kamerkę i olał natrętną padlinę , mogłaby mu skoczyć , nie lubię polityki i polityków , ale nietrudno zauważyć kto gra nieczysto , podstępnie i podle na dzisiejszej scenie politycznej , kto bezlitośnie wykorzystuje nierozgarnięte masy dla swoich prywatnych celów i kto nie cofnie się nawet przed zdradą a to wszystko za cichym i głośnym poparciem kościoła . Jeśli kiedyś uda mu sie dorwać do władzy , głośno się przedstawie

  • ~won ma swoje2012-05-14 18:22

    Dziennikarka stała w odległości trzech metrów i grzecznie pytała. Nie przesuwała się w stronę tego psychopaty ani nie wyrzucała na niego wulgarnych inwektyw. Niesioł podszedł do niej, obrzucił ją wulgaryzmami i zrobił co powiedział, czyli chciał zepsuć kamerę i być może zepsuł.
    Czym niby dziennikarka tego psychicznie niewydolnego pacjenta sprowokowała. Tym jak się nazywa???
    A ja na słowo Niesiołowski zaczynam pluć, tak sobie na jego dźwięk tracę równowagę i co też mi wolno go opluć. Raczej nie! A jemu nie wolno krzyczeć won i szarpać prawidłowo zachowującej się dziennikarki.

  • ~jamal2012-05-14 17:53

    Jestem przeciwko nachalnemu dzienikarstwu. Nie dziwie sie Niesiołoskiemu kiedy odmówił a p. Ewa nadal nachalnie napierała. Wieksza wina jest w tej sprawie dziennikarki.

1 2 3 4 ... 86 starsze