- powiedziała portalowi dziennik.pl Magdalena Środa. - - dodaje.
- twierdzi prof. Środa.
Prof. Magdalena Środa opublikowała dziś na swoim profilu na FB stanowisko ws. propozycji startu w wyborach do Europarlamentu, którą dostała od Ruchu Palikota. Status umieściła po kontrowersyjnym komentarzu, na tymże portalu, Moniki Olejnik.
- napisała Monika Olejnik.
- napisała prof. Środa.
jak mało rozsądny populista, a populizmem gardzę znacznie bardziej niż cieszę się na pracę w europarlamencie - czytamy w komentarzu.
- komentuje prof. Środa.
Z wykształcenia politolożka. Z zawodu redaktorka długodystansowa. 13 lat w serwisie Wiadomości Wirtualnej Polski, z kilkuletnią przerwą na dział kulturalny. Od 2013 w dzienniku.pl jako redaktorka i wydawca serwisu newsowego. Warszawianka od 1993 roku z wyboru i sympatii do tego miasta. Pasjonatka seriali i dobrej kuchni.