Minister Żurek o zgonach w Warszawskim Szpitalu Południowym. "Prokuratura miała 12 zgłoszeń"
24 czerwca 2026W związku z aferą dotyczącą nieprawidłowości w Warszawskim Szpitalu Południowym pojawiają się nowe i coraz bulwersujące informacje. Do sprawy odniósł się minister sprawiedliwości i prokurator generalny. Waldemar Żurek powiedział, że od 2023 roku prokuratura miała 12 zgłoszeń dotyczących zgonów w tej placówce medycznej.